Днями у Полтаві по вул. В. Козака, 14 відкрився оновлений магазин "Рідне Село". 11 років тому мережа продуктових магазинів "Рідне Село" була створена з метою просування натуральних продуктів харчування власного виробництва агрофірми "Маяк".

ТВОЄ. РІДНЕ - у Полтаві відкрили оновлений магазин «Рідне село», фото-1
ТВОЄ. РІДНЕ - у Полтаві відкрили оновлений магазин «Рідне село», фото-2
ТВОЄ. РІДНЕ - у Полтаві відкрили оновлений магазин «Рідне село», фото-3
ТВОЄ. РІДНЕ - у Полтаві відкрили оновлений магазин «Рідне село», фото-4
ТВОЄ. РІДНЕ - у Полтаві відкрили оновлений магазин «Рідне село», фото-5
ТВОЄ. РІДНЕ - у Полтаві відкрили оновлений магазин «Рідне село», фото-6

Відтепер "Рідне Село" – це продуктова родина. Магазин з турботою про сім’ю, родину та один про одного.

Відтепер компанія "Маяк" доносить цінність бренду своїм покупцям завдяки новому формату комунікацій зі своїми споживачами. У філософію бренду компанія заклала зміцнення здоров’я родини завдяки маяківським натуральним продуктам харчування. Візуально магазин оновився у контексті української аутентичності. У новому стилі збережена та передана уся глибина історії самого Маяка, яка розпочалася ще в далекому 1932 році… Осучаснення бренду відбулося за допомогою стилізованих символів зі слоганами. У них закладена ідея виробництва натурального продукту з бездоганною якістю.

"Рідне Село" – турботливий бренд з родинними ключовими цінностями. Відповідно й ставлення до кожного споживача - як до члена родини. Відтепер, основна увага переключається на слово «Рідне», і воно є головним. Рідні, сучасні українці, самобутні, й неважливо, де вони живуть – у місті чи селі, але вони отримують однакову турботу та якість життя. У бренд "Рідне Село" закладені цінності Маяківської родини: Сім’я – вболіваємо за здоров’я нації! Піклування – це любов, яка живе у кожному натуральному продукті. Чесність – це якість, про яку ми дбаємо заради здорової української нації. Контроль – на усіх етапах виробництва: від посіяного зерна, умов вирощування, до контролю якості на полицях. Розвиток – покращуватись кожного дня, не зупиняючись! Відбулося оновлення фірмового стилю, зокрема змінилися фірмові кольори. Відтепер це – коричневий, жовтий та білий. Коричневий колір – символізує землю, на якій вирощені натуральні маяківські продукти. Жовтий колір – означає теплоту, світло та турботу до землі та її плодів.

Головний елемент логотипу – це орнамент з вишиванки, він символізує землю, сонце, родючість. Це орієнтир на українську аутентичність. Якщо розділити елемент на частини, то це два ромби, які поєднуються. Символізують вони матір та батька. У їх перехресті є жовтий ромб, який символізує дитину. Все разом – це міцна родина та турбота один про одного. Головний слоган бренду - "ТВОЄ. РІДНЕ". Осучаснені дизайни упаковки для власної продукції довершують фірмовий стиль бренду та презентують кожен натуральний продукт з турботою про здоров’я!

Тож, "Рідне Село" впевнено пропонує здорові та безпечні продукти власного виробництва. І вся родина – щаслива! Так, родина. І виробники й споживачі продукції – це родина. Компанія "Маяк" будує культуру здорового харчування у суспільстві. Завітавши до "Рідного Села", Ви будете завжди у тренді здоров'я!

У оновленому магазині "Рідне Село" у Полтаві, вул. В. Козака, 14 чекають на Вас щодня. "ОБИРАЙ ТВОЄ. РІДНЕ".

Instagram - https://www.instagram.com/ridne.selo/

Facebook - https://www.facebook.com/RidneSeloMayak